054-832-1161

נעים מאד

Y- beer&wine הינה חברה בוטיק משפחתית למכירת ציוד, ערכות וקיטים לבישול בירה  וציוד להכנת יין . במחירים מוזלים ואטרקטיביים לכל כיס. כל הציוד של חברתנו הינו מקורי ואיכותי ונבחר בקפידה רבה. כל מוצרינו הם מאושרי מזון ויש להם כשרות.

שמי ירדנה ואני ומשפחתי נולדנו לתוך עולם הבירה , היין ואהבתם . חברתנו נולדה מתוך זיכרון ילדות במגורינו במושב. במשך דורות במשפחתנו יצור בירה, והכנת יין בית הייתה חלק מעולמנו. סבנו שהיה חוזר מהשדות והכרמים היה מכין את הבירה והיין באהבה ותשוקה רבה. סבנו דאג ללמד ולהסביר לכל עובר אורח על הבירות והיינות שלו. ואנו בתור ילדים היינו מתבוננים שעות וימים בסקרנות בהליך היצור של סבנו אהוב .

הזמן עבר , סבנו נפטר אך אהבתנו אליו ואל עולם הבירה והיין שחשף אותנו לא נשכח. אחי ואני גדלנו, והמשכנו את מורשת הבירה והיין שהשאיר לנו . הבירה והיין המשיכו לזרום בדם המשפחה . 

בואו נדבר קצת על יין………..

משקה היין מסמל עוד מימי קדם משקה של אושר ,חגיגה ותשוקה . "יין ישמח לבב אנוש"

תורת עולם היין היא מרתקת . ההליך הקסום שהחל מרגע קטיפת אשכול הענב מהכרם ועד לסיום הכנת יין בבקבוק הוא הליך הדורש, סובלנות ,תשוקה ואהבה.

Y-BEER&WINE  משווקת מגוון רחב של מוצרים ציוד להכנת יין ביתי ואיכותי שיעזור לכם להכין את היין הביתי שחלמתם עליו.

ניתן לקרוא ולהדפיס אצלנו הוראות להכנת יין ביתי.

בואו נדבר קצת על בירה…….

באחד מטילנו בעולם נחשפנו לקיטים המדוברים והידועים של חברת "קופרס" וידענו שמצאנו את "שאהבת נפשי" .  תהליך יצור בירה כבר אינו ארוך "ומסובך" כמו שסבי היה מייצר בעבר היום כל אחד גם ללא רקע בעולם הבירה יכול להכין בביתו בירה בעלויות נמוכות. אך האם כל אחד יכול ליצור בירה טובה, איכותית ומדויקת בבית ? התשובה על כך היא- כן. בייחוד עם הקיטים* של החברה הנחשבת בין אחת הטובות בעולם –  "קופרס" !!!

הערכות שלנו מגיעות עם מתכון והוראות הכנה מפורטות עם מילון מוצרים.  גם מי שאין לא רקע כלל בעולם הבירה יוכל להכין בהצלחה ובקלות כ20 ליטר השווה ל 62 בקבוקים של 330 מ"ל של בירה בייתית משובחת ,איכותית וטעימה ! בנוסף , לציוד ולערכות הבירה  Y-BEER&wine מתמחים בשיווק של קיטים של חברת "קופרס" במגוון רחב של טעמים וסוגים.

אנו נדאג להטעים לך את הקיט הרצוי בשבליך לפי טעמך והעדפתך לסוג

משלוחים לכל הארץ
מרכזי איסוף עצמי